OGŁOSZENIA

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną. 19.05.2019 r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest dla naszej Parafii niezwykle uroczysta z racji I Komunii Świętej. Dodatkowa Msza św. w Białym Tygodniu od wtorku do piątku o godz. 16.30. W poniedziałek dzieci z rodzicami jadą na dziękczynną pielgrzymkę do Rokitna.
 2. Dziś także III niedziela miesiąca. Modlimy się za darczyńców, ofiarodawców i wszystkich parafian, którzy wspierają naszą Świątynię.
 3. W poniedziałek Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
 4. Nabożeństwa Majowe codziennie (także w niedziele) o godz. 17.30.
 5. Jak co roku, do końca lipca, ofiary zbierane podczas Nowenny do MB Nieustającej Pomocy będą przekazane na poczet pielgrzymki Seledynowej na Jasną Górę.
 6. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od godz. 19.00, w czwartek od godziny 16.00 i w sobotę od godziny 09.00.
 7. Uroczystość I Komunii św. dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Spowiedź dzieci i rodziców w piątek o godz. 14.00.
 8. W związku z rocznicą I Komunii Św., która odbędzie się za tydzień o godz. 13.15, prosimy, aby rodzice, dzieci i bliscy skorzystali ze spowiedzi św. codziennie pół godz. przed Mszą św. poranną i wieczorną oraz w piątek od godz. 17.00.
 9. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy gościć siostry zakonne z Tanzanii. Wraz ze słowami o placówkach na misjach, z pewnością również i zaśpiewają w swoim języku.
 10. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26 – 27 lipca.
 11. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej w czwartek godz o 18:00. Dorośli, przygotowujący się do Sakr. Bierzmowania będą mieli spotkanie w środę, 22.05 o godz. 19.00.
 12. W związku ze zbliżającą się uroczystością Bożego Ciała zachęcamy do włączenia się i wzmocnienia składu chóru (śpiew plenerowy). Mile widziane wszelkie osoby śpiewające, które i tak będą brały udział w procesji. Pamiętając, że KTO DOBRZE ŚPIEWA DWA RAZY SIĘ MODLI zapraszamy na próby w Parafii Podwyższenia Krzyża św. w każdy wtorek o 19.15.
 13. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa i do Warszawy w dniach 5-7.09. br. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii.
 14. Parafialny Festyn rodzinno – sportowy. Po raz siódmy nasza Parafia organizuje festyn OJCOWSKI, który odbędzie się sobotę 15 czerwca na boisku mieszczącym się na zbiegu ulic Warszawskiej i Sportowej. Posłuży on pogłębieniu więzi dobrosąsiedzkich i każdorazowo wzmacnia integrację lokalnej społeczności Sulechowa. Już dziś KLUB PRZYGODA wyraża podziękowanie za każdy GEST DOBREJ WOLI, zaangażowanie i wsparcie. Bardzo liczymy na wspólnotowe działanie wielu osób, którym bliskie jest budowanie nadziei i zaufania społecznego. Zapraszamy – 15 czerwca.
 15. Mozów: Msze św.: w piątek o 19.00 a w niedzielę o godz. 9.30 (przed Mszą nabożeństwo majowe).
 16. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, na stoliku z prasą.
 17. Uroczystość Bierzmowania 30 maja o godz. 18.00.

Ks. Józef Tomiak

proboszcz

 

W Bożym Miłosierdziu szukając siły do umiejętności przebaczania,
upraszajmy wstawiennictwa MB Rokitniańskiej
i naszego patrona św. Stanisława Kostki.