OGŁOSZENIA

Ogłoszenia duszpasterskie
na II Niedzielę Wielkiego Postu 17.03.2019 r.

  1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.30 będziemy się modlić w intencji wszystkich ofiarodawców naszej Parafii.
  2. W poniedziałek, Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do 19.30. Adorację poprowadzi wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach: Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.15 i Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 dla dzieci, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w V tygodniu Wielkiego Postu.
  4. We wtorek, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to również dzień imienin naszego Proboszcza ks. Józefa Tomiaka. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.
  5. Dziękujemy za modlitwy, życzliwość i ofiarność dla naszej Parafii.
  6. Po Mszy św. Caritas zaprasza do świetlicy. Są do nabycia kartki wielkanocne i świeca wielkanocna. Dochód wspiera rodziny będące w trudnej sytuacji bytowej.
  7. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek, w czwartek i w sobotę.
  8. Dot. Mozowa: Msza św. i Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 9.15 i później Msza św. odpustowa ku czci św. Józefa.
  9. Polecamy nowy numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne na stoliku przy bocznym wyjściu.
  10. 7 kwietnia o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej SDK dzieci z Parafialnego Koła Misyjnego naszej Parafii przedstawią Misterium Pasyjne. Serdecznie zapraszamy.

Ks. Józef Tomiak

proboszcz