Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą 23.06.2019 r.

 1. W poniedziałek na mszę św. wieczorną i na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy chętnych, którzy pójdą w tym roku w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Zapraszamy również sympatyków i duchowych pielgrzymów. Po Adoracji spotkanie organizacyjne w sali na plebanii. Zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, po Mszach świętych w zakrystii oraz w sklepie zielarskim u P. Magdy. Trwają zapisy na autokar, który pojedzie na powitanie pielgrzymów.
 2. Jutro również Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie (także w niedzielę) o godz. 17.30.
 4. Drodzy Rodzice, poprzez Was zachęcamy, abyście przypominali dzieciom i młodzieży o niedzielnej Mszy św. podczas wakacyjnego wypoczynku. Spowiedź św. codziennie pół godz. przed Mszą św. poranną i wieczorną.
 5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy przy tej okazji za udekorowanie okien swoich domów symbolami religijnymi oraz flagami. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty oraz osobom, które przygotowały ołtarz przy ul. Armii Krajowej.
 6. Również w czwartek Apostolat Maryjny poprowadzi modlitwę od 16.50. A po Mszy św. spotkanie.
 7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post.  
 8. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26 – 27 lipca.
 9. Jak co roku, do końca lipca, ofiary zbierane podczas Nowenny do MB Nieustającej Pomocy będą przekazane na poczet pielgrzymki Seledynowej, która wyruszy z naszej Parafii na Jasną Górę.
 10. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa i do Warszawy
  w dniach 5-7.09. br. Koszt 280 zł. Zapisy w zakrystii.
 11. Duszpasterstwo rolników: 2 lipca wyrusza z Otynia k. Nowej Soli 36 piesza pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników na Jasną Górę.
 12. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od godz. 19.00 i w sobotę od godziny 09.00.
 13. Zmiana godzin Mszy św.: od dzisiaj Msza św. z godziny 20.00 jest przesunięta na godz. 20.30; a Mszy św. o godziny 13.15 do końca wakacji nie będzie;
 14. Mozów: Msze św.: do końca wakacji Msza św tylko w niedzielę. o godz. 9.30. Ale w najbliższy piątek będzie Msza św. o 19.00 z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa..
 15. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela - na stoliku z prasą.

Ks. Józef Tomiak

proboszcz